Alpy – dynamiczny krajobraz

Alpy – dynamiczny krajobraz

Udało mi się wreszcie złożyć filmik z mojego ostatniego wyjazdu w Alpy – tutaj znajdziecie zdjęcia: Alpy – gleria A film poniżej :) to taki raczej eksperyment, zainspirowany gapieniem się na scenerie w Alpach, zwłaszcza na Matterhorn, którego widok zmieniał się bez przerwy. Lubię fotografować krajobrazy ale zdjęcie pokazuje jeden moment a mnie zafascynowała dynamika tych scenerii i to JAK zmieniały się w krótkim czasie… Nie jest to tzw. time-lapse ale czas jest w tym filmie kilkukrotnie przyspieszony. Polecam w 1080p i w trybie pełnokeranowym.

Dla lepszego efektu dodałem muzykę fenomenalnej kapeli Daha Braha.

There are 2 comments

 1. Orhan

  Czester pisze:Nie skierowałeś może artaapu w stronę Pirenejf3w? Wygląda, że widoczność była niezła, więc może coś zamajaczyło w oddali? Teoretycznie Pireneje są widoczne w odległości ponad 400 km (na prawo od Mont Ventoux).

  • kuba_badelek

   Hej, dzięki za komentarz :)
   Masz może na myśli tę ostatnią scenę w filmiku? to raczej na pewno nie Pireneje, za blisko. To było kręcone gdzieś przy ogniskowej 50mm. Mam jakieś zdjęcia robione przy 210mm ale to moim zdaniem ciągle za blisko – 400km to jednak sporo ;) Z Blanka być może faktycznie można by je zobaczyć. Tak czy inaczej sądzę że to raczej góry masywu Aravis (scenę i zdjęcia robiłem albo spod Tete Rousse albo spod Gouter’a a więc równo na zachód).


Post a new comment