O mnie


Dzięki za odwiedzenie mojej strony!

Nazywam się Jakub Badełek. Robię zdjęcia od jakichś 10 lat. Na stronie znajdziecie głównie zdjęcia (dział Galerie) oraz nieco relacji z moich wycieczek w różne miejsca – dalsze i bliższe (dział szumnie nazwany „Blog”). Fotografuję głównie przyrodę: krajobrazy, zwierzęta, rośliny, macro, ale też lubię eksperymentować i poznawać nowe obszary fotografii i nie tylko (mam w głowie sklejenie jakiegoś fajnego filmu no ale o zupełnie inna zabawa). Moja przygoda z fotografią zaczęła się od aparatu Carena CX300 mojego taty (właściwie to on zaszczepił mi zarodki fotografii które wykiełkowały do pełnego hobby), potem była Minolta Dynax 7D, a obecnie jest Sony A700 choć znajdziecie tutaj parę zdjęć wykonanych A900, NEXem 6 i A6000.

Oprócz zdjęć lubię spędzać czas na chodzeniu po górach (akurat jedno   drugim fajnie się łączy), wspinaniu się (na razie sportowym, w skałach) i jeżdżeniu rowerem (choć tak szczerze to głównie do pracy…). W wolnych chwilach pracuję.

Mam nadzieję, że zawartość strony Wam się spodoba. Jeśli macie jakieś uwagi lub któreś ze zdjęć wam się szczególnie spodobało napiszcie do mnie. Będę również wdzięczny za wszelkie uwagi dotyczące zdjęć i pozostałej zawartości. Chętnie też odpowiem na wszelkie pytania. Śmiało zostawiajcie komentarze gdzie się da. Zdaję sobie sprawę, że strona ma pewne niedociągnięcia (np. literówki w tekście) – postaram się je z czasem naprawiać.

Mój adres email: featinwe(@)gmail(.)com (należy usunąć nawiasy 🙂 )

Na koniec kilka polecanek z mojej strony:

Ja na diunie Ergu Chebbi, Maroko

Ja na diunie Ergu Chebbi, Maroko